"Aż" i "zaledwie" - remis w Świdnicy

Juniorzy Pogoni Oleśnica zdobyli czwarty punkt w Lidze Dolnośląskiej. To zarazem ich pierwsza zdobycz na wyjeździe. W niedzielę zremisowali 1:1 w Świdnicy z miejscową Polonią-Stalą. Podopieczni trenera Mariusza Kartochy przegrywali już od 8. minuty, ale dzięki ambitnej walce do samego końca udało im się doprowadzić do wyrównania. Rzut karny na bramkę dającą remis wykorzystał Damian Przybytek. – W pewnym sensie należy być zadowolonym jeżeli goni się wynik cały mecz i udaje się zremisować 10 minut przed końcem. Uważam jednak, że byliśmy w stanie przywieźć ze Świdnicy 3 punkty, niestety w pierwszej połowie zupełnie nie zrealizowaliśmy koncepcji na ten mecz. Druga część meczu była w miarę poprawna jednak jeżeli ktoś uważa, że można starać się mniej niż przez całe 90 minut nie będzie miał miejsca w składzie.

Stwierdził po ostatnim gwizdku trener Kartocha.