Drugi mecz, druga porażka

Drugi mecz juniorów Pogoni Oleśnica w LDJ zakończył się przegraną. Oleśniczanie ulegli na wyjeździe WKS Śląsk Wrocław 0:3 (0:1).

– Drugi mecz, w którym byliśmy w stanie punktować i drugi, po którym nasze konto wynosi zero. Śląsk postawił poprzeczkę wyżej niż Oława, ten mecz był trudniejszy ale do utraty pierwszej bramki tylko raz straciliśmy kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Nie jesteśmy jeszcze w dyspozycji przypominającej ubiegły sezon. Wciąż zdarzają się banalne błędy, które na tym poziomie przeciwnik zamienia na bramki. Tak zdarzyło się również dziś – stąd taki wynik. Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej gry, płynące od osób, które oglądają nasze mecze. Mam nadzieję, że jest to motywacja dla moich piłkarzy do tego by dać tym, którzy nam kibicują, radość również z powodu zdobywanych punktów – skomentował mecz trener Mariusz Kartocha.

Skład:

Kubiszyn(c) – Kryczka, Świder, Wierzchowski, Olszowy – Świerczyński (83′ Krajewski), Kluziak (46′ Bartusiak), Rydz (20′ Kruszyński), Grzelak, Konarski (78′ Dzięcioł), Król