Mecz o lidera z Polonią! (AKTUALIZACJA)

Po dłuższej przerwie w rozgrywkach ligowych, spowodowanej weekendem Wszystkich Świętych, powracają rozgrywki Okręgowej Ligi Juniorów Starszych. Bezapelacyjnie hitem, będzie starcie lidera z wiceliderem, Polonia Środa Śląska przyjedzie do Oleśnicy na spotkanie z miejscową Pogonią. Pierwszy gwizdek arbitra na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Oleśnicy rozlegnie się o godzinie 11:00.

Po 12 kolejkach w meczach zespołów, które zmierzą się w trzynastej kolejce, padło aż 130 bramek, co daje rewelacyjną średnią 10.3 bramki na mecz! Zdecydowana ich większość to zasługa formacji ofensywnych obu drużyn. Zawodnicy Pogoni zdobyli 55 bramek, natomiast piłkarze liderującej ekipy strzelili ich 51. Wszystko wskazuje więc na to, że przy Brzozowej dojdzie do ciekawego, ofensywnego pojedynku, w którym nie powinno braknąć bramek!

Oba zespoły odważnie deklarują, że walczą o awans do Ligi Dolnośląskiej, tak więc sobotnie spotkanie będzie typowym meczem "o 6 punktów". Gospodarze zrobią wszystko, by 3 punkty zostały w Oleśnicy, a tym samym odebrać piłkarzom Polonii fotel lidera. Czy tak się stanie? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę!

Bramkarze:
Kubiszyn, Kozioł

Obrońcy:
Holak, Przybytek, Krajewski, Grzelak, Olszowy

Pomocnicy:
Omieljaniuk, Kryczka, Kluziak, Świder, Wuczkowski, Bartusiak, Kruszyński, Pajor

Napastnicy:
Rydz, Rusiecki, Konarski

Nie zagrają:
Sobol, Wierzchowski (obaj kontuzje)