Powrócić do zwycięstw, czyli gramy z Kobierzycami!

Po dwóch zwycięstwach w dwóch pierwszych kolejkach sezonu, juniorzy Pogoni w kolejnych dwóch spotkaniach stracili cenne punkty po remisie z Lotnikiem u siebie i wyjazdowej porażce z KS Łozina. Niestety w konsekwencji Oleśniczanie wypadli ze ścisłej czołówki ligi do lidera z Sobótki tracą 3 punkty, a do trzeciej w stawce Polonii Środy-Śląskiej tracą 2 oczka.

W środowe popołudnie nadarzy się okazja do nadrobienia strat - Pogoniarze podejmą u siebie GKS Kobierzyce. Do kadry meczowej wraca kapitan - nieobecny ostatnio Patryk Kluziak. Czy poprowadzi kolegów do zwycięstwa? Miejmy nadzieję. Jeśli niebiesko-biało-amarantowi chcą liczyć się w walce o awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów, nie mogą pozwalać już sobie na takie straty punktów, jak w poprzednich dwóch kolejkach. W dniu dzisiejszym trzeba dołożyć wszelkich starań, żeby po 90 minutach móc cieszyć się ze zwycięstwa. Pomóc w tym będzie chciał na pewno Damian Przybytek, który kończy dzisiaj 17 urodziny. Zdobycie bramki, która da 3 punkty Pogoni, byłoby na pewno najlepszym prezentem jaki mógłby sobie sprawić.

W zeszłym sezonie GKS Kobierzyce dwukrotnie musiały uznać wyższość Pogoni - jak będzie tym razem?

Bramkarze:
Kubiszyn, Kozioł

Obrońcy:
Wierzchowski, Krajewski, Przybytek, Holak, Olszowy, Maliga, Grzelak, Świerczyński

Pomocnicy:
Kluziak, Kryczka, Wuczkowski, Świder, Bartusiak, Kruszyński

Napastnicy:
Konarski, Rydz, Sobol

Zapraszamy także do obejrzenia skrótu ostatniego spotkania między naszymi drużynami, przygotowanego przez drużynę GKS-u