Ostatni mecz rundy - Barycz Milicz przyjeżdża do Oleśnicy!

Czternaście kolejek zmagań w Okręgowej Lidze Juniorów Starszych za nami. Juniorzy MKS-u jak do tej pory spisywali się bardzo dobrze i liderują stawce, z najlepszą tak ofensywą (65 zdobytych bramek), jak i defensywą (10 bramek straconych). Czy Oleśniczanie mogą być już spokojni? W żadnym wypadku! Po plecach cały czas drepczą im Polonia Środa Śląska (2 punkty straty) oraz KS Łozina (3 oczka straty). Układ tabeli podczas przerwy zimowej zależy więc w całości od rozstrzygnięć jutrzejszej kolejki!

Tuż poza wymienionym wyżej podium znajdują się jutrzejsi rywale Pogoniarzy - Barycz Milicz. Miliczanie również imponują statystykami - mają tylko 18 straconych bramek, co daje drugi wynik wśród drużyn OLJS. Atak Baryczy również dobrze się spisuje - 52 strzelone bramki mówią same za siebie. Gospodarze z Oleśnicy muszą się więc nastawić na ciężką walkę o każdy centymetr boiska, by po końcowym gwizdku arbitra móc cieszyć się z mistrzostwa jesieni. Drużyna gości tymczasem dołoży wszelkich starań, by zmniejszyć przewagę do lidera (obecnie wynosi ona 8 punktów). Wszystko wskazuje na ciekawe spotkanie, w którym rozstrzygnąć się mogą losy czołówki.

Zapraszamy serdecznie jutro na boczną płytę przy ul. Brzozowej o godzinie 11:00.

Bramkarze
Kubiszyn, Kozioł, Świątek,

Obrońcy
Wierzchowski, Krajewski, Przybytek, Holak, Olszowy, Wuczkowski,