Rozpoczynamy zmagania o Puchar Polski!

Nie zdążyły opaść jeszcze emocje po ligowym zwycięstwie nad Forzą, a zawodnicy juniorów Pogoni Oleśnica szykują się już do następnego spotkania. Już w środowe popołudnie o godzinie 17:00 podejmą w ramach Okręgowego Pucharu Polski drużynę Zenitu Międzybórz.

Dla większości zawodników gospodarzy będzie to pierwsze spotkanie z dorosłą piłką - do tej pory jedynymi meczami z seniorskimi drużynami, które rozegrali nasi juniorzy, były przedsezonowe sparingi. Będzie to z pewnością bodziec motywujący do pokazania swoich umiejętności. Drużyna gości należy do czołówki III grupy wrocławskiej A-klasy i z pewnością będzie faworytem spotkania.

Piłkarze Pogoni natomiast od czasu wpadki z drużyną Łoziny, robią wszystko by zatrzeć złe wrażenie - w ostatnich dwóch kolejkach zgarnęli 6 punktów, zdobywając 12 bramek i nie tracąc ani jednej! Jutrzejszego popołudnia czeka ich jednak najcięższy z dotychczasowych testów. Zenit z pewnością wysoko postawi poprzeczkę, chcąc pokazać, że ligowa porażka z Dębem Dobroszyce 0-1 była tylko wypadkiem przy pracy.

Wszystko jednak zweryfikuje boisko - pierwszy gwizdek arbitra już jutro o godzinie 17:00. Zapraszamy serdecznie!

Bramkarze:
Kubiszyn, Kozioł

Obrońcy:
Wierzchowski, Przybytek, Kryczka, Holak, Grzelak, Świerczyński

Pomocnicy:
Wuczkowski, Kluziak, Świder, Bartusiak

Napastnicy:
Konarski, Rydz, Sobol

Nie zagrają:
Łukasz Krajewski, Bartłomiej Kruszyński, Mateusz Maliga i Bartłomiej Olszowy (nie ukończyli 16 roku życia)

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi Wideo spotkania!