Sezon 2015/2016 w Lidze Dolnośląskiej Juniorów!

Dzisiejszy dzień przyniósł bardzo pozytywne wieści dla wszystkich sympatyzujących z oleśnicką Pogonią - w nachodzącym sezonie 2015/16 juniorzy starsi najstarszego klubu na Dolnym Śląsku występować będą w Lidze Dolnośląskiej Juniorów!

Nasi zawodnicy będą mieć więc możliwość mierzenia się z najlepszymi drużynami w województwie, co z pewnością przyniesie wymierne korzyści sportowe.

Poniżej cytujemy wypowiedź prezesa Pogoni - Michała Kreja - dla oficjalnej strony klubowej.

– W pierwszej kolejności pragnę pogratulować zawodnikom i trenerowi Mariuszowi Kartocha. Awans naszych juniorów to wielki sukces sportowy. Po zakończeniu sezonu poinformowałem jedynie DZPN że organizacyjnie, finansowo i sportowo jesteśmy w stanie podjąć się gry w Lidze Dolnośląskiej Juniorów, gdyby nadarzyła się taka okazja. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że tak się stało. W tym momencie oznacza to dla nas jeszcze większy wysiłek finansowy. Moim obowiązkiem jest aby klub temu podołał. Jestem jednak o to spokojny, ponieważ plan wdrożona kilka lat temu jest realizowany konsekwentnie. Wydatki uległy zdecydowanej racjonalizacji. Dzięki temu dzisiaj możemy podjąć wyzwanie jakim jest LDJ i nasi wychowankowie – mieszkańcy Oleśnicy będą mogli rywalizować na najwyższym dolnośląskim szczeblu!