Naprzód Pogoń - gramy z Forzą!

W sobotnie popołudnie o godzinie 17 na boisku przy ul. Sztabowej we Wrocławiu rozlegnie się pierwszy gwizdek arbitra, rozpoczynający spotkanie między juniorami Pogoni Oleśnica i Forzy Wrocław. Pogoniarze przystąpią do meczu podbudowani ostatnim zwycięstwem z GKS Kobierzyce, jednak jeśli trzy punkty mają wrócić do Oleśnicy, do meczu trzeba podejść z maksymalną koncentracją i zaangażowaniem.

Po pięciu kolejkach Oleśniczanie mają 10 punktów po trzech zwycięstwach, remisie i porażce. Gospodarze z Wrocławia uzbierali natomiast 7 oczek (dwie wygrane, remis i dwie porażki). Pogoniarze na pewno wyjdą podwójnie zmotywowani, z chęcią zrehabilitowania się choćby za ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami w Oleśnicy. Pogoń dwukrotnie dała odebrać sobie prowadzenie i po stracie bramki w doliczonym czasie gry uległa Wrocławianom 4-3. Jutro powinniśmy więc być świadkami zaciętego spotkania, z którego miejmy nadzieje zwycięsko wyjdą biało-niebiesko-amarantowi.

Kadra:

Bramkarze: