Hit kolejki - Pogoń podejmuje Ślężę!

Już jutro o godzinie 11:00 niepokonani od sześciu spotkań juniorzy Pogoni Oleśnica podejmą drużynę Ślęży Sobótka, która zajmuje czwartą lokatę w tabeli ze stratą trzech punktów do gospodarzy jutrzejszego meczu. Pojedynek, który można uznać za najciekawszy w 11 kolejce Okręgowej Ligi Juniorów Starszych odbędzie się na  bocznym boisku oleśnickiego stadionu, gdyż rozpoczęła się już modernizacja głównej płyty.

Oleśniczanie z pewnością dołożą wszelkich starań, żeby trzy punkty zostały przy Brzozowej. Do liderującej Polonii Środy-Śląskiej tracą cztery oczka i nie mogą sobie pozwolić na powiększenie tego dystansu. Goście tymczasem z pewnością zrobią wszystko, by zniwelować swoją stratę do Pogoni. Można więc uznać, że będzie to typowy mecz "o sześć punktów".

Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? Wszystko zweryfikuje boisko. Zapraszamy na Brzozową!

Bramkarze:
Kubiszyn, Kozioł