Juniorzy jadą do Pawłowic!

Już jutrzejszego przedpołudnia juniorzy Pogoni Oleśnica staną przed zadaniem wywiezienia trzech punktów z podwrocławskich Pawłowic. Czy Pogoniarzom uda się utrzymać passę trzech ligowych zwycięstw bez straty bramki z rzędu? Będzie to trudne zadanie, bo mimo tego, że drużyna gospodarzy zajmuje zaledwie 11 miejsce w tabeli, to w bieżącej kampanii potrafiła pokonać drużynę Baryczy Milicz, która niewątpliwie należy do czołówki ligi. Pamiętajmy również, że w zeszłorocznych rozgrywkach Niebiesko-Biało-Amarantowym nie udało się pokazać wyższości nad drużyną Orła i w dwóch spotkaniach między tymi drużynami Pogoń zgromadziła zaledwie jeden punkt!

Jednakże do tego spotkania Pogoniarze przystępować będą jako faworyci. Jeśli chcą być postrzegani jako główny kandydat do awansu do Ligi Dolnośląskiej Juniorów, trzy punkty na terenie takim jak Pawłowice powinny być koniecznością. Wszystko jednak zweryfikuje boisko, na które zawodnicy wybiegną już o godzinie 10:00.

Jako ciekawostkę można dodać, że słupków gospodarzy strzeże doskonale znany Oleśniczanom Maciej Wołodkiewicz, który piłkarskie szlify odbierał najpierw w MSP Rataje Oleśnica, a później reprezentował barwy klubu z Brzozowej. Jutro jednak stanie po przeciwnej stronie barykady i będzie starał się zrobić wszystko, żeby jego były klub wrócił do Oleśnicy bez punktów. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

Bramkarze:
Kubiszyn, Świątek