Mecz z Liderem... O lidera?

Już w sobotni poranek o 11:00 na boisko przy Brzozowej w Oleśnicy wyjdą juniorzy Pogoni Oleśnica. W meczu w ramach Okręgowej Ligi Juniorów Starszych zmierzą się z Liderem Borów. Choć drużyny dzieli aż dziewięć punktów i będący ostatnio w dobrej formie piłkarze Pogoni są zdecydowanymi faworytami spotkania, nikt nie nastawia się na łatwy pojedynek. Drużyna gości z pewnością postara się zrobić niespodziankę i przywieźć do Borowa cenne punkty, pozwalające oddalić się od strefy spadkowej.

Jednak Oleśniczanie z pewnością nie zamierzają pozwolić sobie na stratę punktów. Drużyna z Oleśnicy celuje w tym sezonie w awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów i musi wygrać jutrzejszy mecz, by utrzymać się w czołówce ligi. Tym bardziej, że lider - do którego Pogoniarze tracą dwa punkty - podejmuje u siebie czwartą siłę ligi - Ślęzę Sobótkę. Jest więc szansa, że Niebiesko-Biało-Amarantowym uda się wskoczyć na fotel lidera, jednak do tego zwycięstwo w spotkaniu z Liderem jest koniecznością.

Zawodnicy Pogoni w ostatnich czterech kolejkach strzelili 22 bramki, nie tracąc ani jednej! Na pewno dołożą wszelkich starań, by imponującą statystykę polepszyć o mecz z Borowem. Czy będą w stanie? Przekonamy się jutro.

Kadra:

Bramkarze: