Pogoń Oleśnica - Polonia Bielany Wrocławskie: Zapowiedź

Dzisiaj - wyjątkowo bo w środowe popołudnie - młodzi zawodnicy Pogoni podejmować będą w Oleśnicy Polonię Bielany Wrocławskie. Cel jest prosty, zdobyć trzy punkty i utrzymanie przewagi nad drugą drużyną w tabeli - Środą Śląską. W ostatnim spotkaniu Oleśniczanie zdobyli zaledwie jeden punkt, po bardzo wyrównanym meczu w Borowie. Tym razem o kompromisowym wyniku nie może być mowy - Bielany okupują 14 miejsce w tabeli (chociaż jak do tej pory mają i tak mniej punktow, niż Pogoń Syców, która - przypomnijmy - przed rundą wiosenną wycofała się z rozgrywek). Tak więc będzie to typowy pojedynek Dawida z Goliatem i każdy wynnik inny, niż zwycięstwo gospodarzy trzeba będzie potraktować jako niespodziankę.

Pomimo niezbyt korzystnych warunków atmosferycznych - dzisiejszy dzień jest dosyć deszczowy - serdecznie zapraszamy wszystkich na mecz. Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się o 18:00

Kadra:

Bramkarze: