Wygrana ze Strzelinianką Strzelin!

30 maja, w sobotnie przedpołudnie podejmowaliśmy drużynę Strzelinianki Strzelin. Mecz rozpoczął się zgodnie z naszymi oczekiwaniami - rywal przeszedł do głębokiej defensywy, próbując swojego szczęścia w kontratakach i stałych fragmentach gry. Wraz z upływem czasu wiedzieliśmy, że objęcie prowadzenia nastąpi lada chwila. I tak w 18 minucie Konarski po indywidualnej akcji z ostrego kąta zmieścił piłkę po długim słupku. Po tym zdarzeniu staraliśmy się podwyższyć prowadzenie, ale na naszej drodze dwukrotnie stanęła poprzeczka, a raz goście wybili futbolówkę niemal z linii bramkowej boiska. Dalej operowaliśmy piłką i tworzyliśmy sytuacje bramkowe, ale wynik nie uległ zmianie i do szatni schodziliśmy z wynikiem 1:0.

Drugą odsłonę zaczęliśmy odważnie i już 2 minuty od wznowienia gry strzeliliśmy bramkę, podwyższając rezultat meczu. Z 18 metra prostopadle zagrał Kryczka, a tam Sobol strzałem obok bramkarza dopełnił formalności. Po tym zdarzeniu mecz nieco spuścił z tonu. Głównie operowaliśmy piłką na połowie gości, nie dając im szans dojścia do głosu. W 85 minucie Holak zagrywa górną piłkę z 30 metra, która początkowo wydawać się mogło, że jest za mocna i akcja spali na panewce. Futbolówka koziołkuje na 15 metrze i przelatuje nad bramkarzem Strzelinianka. Dopada do niej Sobol i z 4 metra wpakowuje piłkę do pustej bramki obok próbującego jeszcze ofiarnie interweniować obrońcy gości. Wynik nie uległ już zmianie. Końcowy rezultat 3:0. Mecz odbył się w dobrej atmosferze, gratulujemy Strzeliniance sportowej postawy i życzymy powodzenia w dalszej grze.